Oyun League of Legends hesabım ruslar tarafından çalındı

huds91

Yeni üye
10 Kas 2023
3
0
Arkadaşlar selamlar, geçtiğimiz ay (eylül-ekim gibi) Riot hesabım bana hiçbir mail gelmeden elimden alındı. şifresini, mailini her şeyini değiştirmişler. aynı zamanda Steam hesabıma da aynısı olmuştu ama onun mailini değiştirmemişler ve geri almam gayet kolay olmuştu. Aylardır hesabımı geri alamıyorum. Neler yapabilirim, bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

N

NineThreeNight

Ziyaretçi
Riot ile iletişime geçip durumu anlatın değiştirilmeden önceki e-posta adresinizi bile yazınız. Hesabım çalındı vs vs yazınız bakalım ne diyecekler.

admin44

Katılımcı Üye
6 Kas 2023
453
139
TÜRKİYE
Arkadaşlar selamlar, geçtiğimiz ay (eylül-ekim gibi) Riot hesabım bana hiçbir mail gelmeden elimden alındı. şifresini, mailini her şeyini değiştirmişler. aynı zamanda Steam hesabıma da aynısı olmuştu ama onun mailini değiştirmemişler ve geri almam gayet kolay olmuştu. Aylardır hesabımı geri alamıyorum. Neler yapabilirim, bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
bence kendine bir hacker tut

huds91

Yeni üye
10 Kas 2023
3
0
Riot ile iletişime geçip durumu anlatın değiştirilmeden önceki e-posta adresinizi bile yazınız. Hesabım çalındı vs vs yazınız bakalım ne diyecekler.
selamlar, bütün bilgileri vs yazdım ama her nasıl oluyorsa diğer kişi de benimle aynı bilgileri yazmış ve hesabı kendisinin gibi göstermiş ama bunun imkanı yok. hesabı bir tek ben kullanıyorum, kız arkadaşım dahi girip oynamadı. yani ilk aldığım kostüm veya ilk yaptığım harcama ya da ilk oyun içi adımın ne olduğunu falan nasıl bilecekler? bunlar hassas bilgidir, inanılmaz saçma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.