Cs 1.6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusufak13

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
490
0
kardeş sakın botnet araştırıp pc ye kurma veya sakın açma sen saldırcan zannedion ama senin pc yide zombi bilgisayar yapıo bana oldu int kesilip duuro hız düşüo ama geçti şimdi sen bana özelden msn ni ver benim internet ve pc baya güçlü saldırırız sw e

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Msn Vermek Yasaktır yusufak13 Kuralları Okuyun Lütfen..!
Kardeşim, Başlat, Çalıştır, Cmd Yazıyosun.
gelen Ekrana Serverın Ip Adresini Ping Ve Ping Miktarını yazıyosun.
Bu Sayede Serverı Zorlamış Oluyosun.
Ancak Bu Dediğim Dandik Serverlarda Geçerli.
Büyük Serverlarda Kalkan Kullanılmakta Bildiğim kadarıyla.
Bu Dediğim Hiçbir İşe Yaramaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.