Msn De Çevrİm DiŞi AÇanlari Yakalayin Hemde MÜzİkler...

BurakK0SE

Katılımcı Üye
26 Ara 2009
302
0
Messengerınızda plus live yüklü ise çevrimiçi olup çevrımdışı görünen kişileri görebiliceksiniz.
plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var.

plus/tercihler/özelleştir/olay bildirimleri

gelen sayfaya ekle dioruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri dioruz.
gelen sayfada oturum açtı yı seçip devam ediyoruz
ses ile bilgilendirmenin altındaki olay meydana geldiğinde ses çal kutucuğunu seçiyoruz.
ve gözat (....) dan desteklenen uzantılara göre bi ses seçiyoruz ve ileri dioruz
bu bilgilendirme hiçbir zaman sona ermeyecek işaretlioruz

bundan sonra kullanıcı ister çevrimdışı ister çevrimiçi oturum açsın belirlediğiniz ses çalacaktır.

ses çaldığı halde oturum açma bilgisi gelmediyse çevrımdışı girmiştir.

ona msj atarak şaşırtabilirsiniz

NOT: kendi pc nizde 2. bir oturumla denerseniz çalışmayacaktır.lütfen bir arkadaşınızla deneyin!!:inv

shellwars

Üye
19 Ara 2008
72
0
BackTrack
ben Bunu cok KULLanDım HaLaDa DeVam Ediyorum inanırmısınız bunu kız arkadasim bile biLiyor
pc dende hiçmi hiç anlamaz BirDe Şu Var Direk C.Dişi GelirSe O kişi işe YaRaMaz Ehhh BenCe HerKezede GerekLi OlaN Bu BenCe Neseniz bOl OlsUn. By By :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.