Nerden Tanidim Len Sizleri : Yarim Saatimi Aldınız. xD

emo_57

Uzman üye
18 May 2010
1,380
0
18:05:2010 - Yatık 8
thtdekidostlarim.jpg

Son düzenleme:

emo_57

Uzman üye
18 May 2010
1,380
0

by.hackertr

Katılımcı Üye
13 Ağu 2010
455
0
ya cs 1.6 takımım ıcın logo arıyorum boyle futbol takımı arması gıbı bıseyı edıtlesende olur mesela yuvarlak bısey olsun ıcıne bı yuvarlak daha arada kalan bolume yamuk yazıyla Usta Eller sonra en içine bı foto fotonun altına Sınce 2011 yanı anlatabıldımmı :D

gringoxx

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
484
0
.
yarım saatlik bir çalışma için biraz karışık bir çalışma olmuş yarım saatte daha güzel bir çalışma çıkarabilirdin yinede emek harcamışsın.

emo_57

Uzman üye
18 May 2010
1,380
0
ya cs 1.6 takımım ıcın logo arıyorum boyle futbol takımı arması gıbı bıseyı edıtlesende olur mesela yuvarlak bısey olsun ıcıne bı yuvarlak daha arada kalan bolume yamuk yazıyla Usta Eller sonra en içine bı foto fotonun altına Sınce 2011 yanı anlatabıldımmı :D

Müthiş anlattın dostum. :) Yanlız bir sorun var acaba beğenicekmisin?

19395.png

Direk adres

NOT : Beğenmediysen şurayı düzelt burayı şöyle yap deki ona göre güzel bir logo olsun. :)

Son düzenleme:

emo_57

Uzman üye
18 May 2010
1,380
0
yarım saatlik bir çalışma için biraz karışık bir çalışma olmuş yarım saatte daha güzel bir çalışma çıkarabilirdin yinede emek harcamışsın.

Bana göre fazla karışık değil ama. :) Evet yarım saatte daha güzel çalışmalar yapılabilir.

başarılı olmuş ama yazı fontu biraz daha iyi olabilirdi çalışmalarınızda başarılar

Evet yazı fontunu bende fazla beğenmedim. üzerinden fırçayla geçtim ondan oldu galiba. :)

Counterr

Üye
4 Ocak 2011
177
0
Selam banada cs ile ilgili bi avatar yapabilirmiisin resmime koycam :)

Yaparsan cooooooooooooooook sevinirim

Areqon

Üye
3 Eyl 2011
82
0
heRkesi eTikeTLemişin bni etiketlememişin küsTüm anLadınmı Faceden siLiom haTTa enGeLLiom bide bida düRtme :D GüzeL oLmuş eLine sağLık!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.