Öz Ağabeyinden Hamile kalan Kız

• Konbuyu başlatan Spy' Man
  • Başlangıç tarihi
S

Spy' Man

Ziyaretçi
Bana ilginç gelmişti.sizinle paylaşmak istedim.Ve bu olay gerçekten de yaşanmış;

17 yaşındaki bir kızın karnı yavaş yavaş şişmeye midesi bulanmaya başlamış ve ailesi bu durumda kızlarının hamile olmasından şüphelenerek kıza baskı kurmaya başlamışlardır.. kimden bu çocuk , nasıl böyle bişey yapabillirsin vs. ama kız ısrarla hamile olmadıgını olmayacagını kimseyle birlikte olmadıgını söyler. bunun üzerine alır kızlarını doktora ***ürürler ve doktorda kızın gerçekten hamile oldugu ortaya çıkar.. köye geri dönen aile sinirden kudurmakta ve kıza bu çocugun kimden oldugunu sorarak öğrenmek isterler ama kız ısrarla bu imkansız ben kimseyle birlikte olmadım cevabını verir.. bunun üzerine aile meclisi toplanır ve 20 yaşındaki abisinin kızı öldürmesi kararı alınır.. abisi kızı evdeki av tüfegini alarak gözünü kırpmadan öldürür ve gider jandarmaya teslim olur ama aile bu işin peşini bırakmayıp kızın kimden hamile kaldıgını öğrenmek isterler bunun için DNA testi yaptırmak ister ufak olan köyde bi çok delikanlıdan ve adamdan DNA testi için kan örneği alınır ve sonuç alınamaz ve abisindende kan istenir sonuç korkunçtur.. kız abisinden hamile kalmıştır.. Abisi bunu öğrenince bunun imkansız oldugunu böyle bişey olamıyacagını söyler ama eve yollanan bilirkişi heyeti bu olayın nasıl olabileceği hakkında evde incelemelere başlarlar ve şöyle bi sonuca varırlar...

Banyo ufak ve oturarak yıkanmak için tek bir tabure vardır.Abi ilk olarak banyoya girmiş ve çıkmadan önce masturbasyon yapmış,sperminin bir kısmı tabureye bulaşmış ve kız abisinden sonra banyo yapmak için banyoya girmiş o tabureye oturmuştur ve böylelikle abisinden hamile kalmıştır.Abisi 7 yıl hapis yattıktan sonra gelen afla serbest kalır köyüne döner ve aynı silahla kendini vurarak öldürür....

ChenK

Katılımcı Üye
23 Nis 2011
493
0
Böyle bişeyin olması pekte mümkün değil sanırım uydurma bir yazı bi kere şimdi bana burada anatomi biyoloji falan anlattırmayın

S

Spy' Man

Ziyaretçi
kardeşim uydurma deil ;) spermlerin belli bi süre dşardayken işlev görmesi var

ChenK

Katılımcı Üye
23 Nis 2011
493
0
Kardeş spermin yukarı tırmanması mı gerçek yani onu mu diyosun sperm hareketli ama yukarı doğru gitmiyo yatay yüzey lazım ayrıca o kadının iç böldesinde (anladın sen onu) o bölgeyi çıkamaz üstü kapalı olarak anlatmaya çalıştım anla işte olmaz öyle şey

S

Spy' Man

Ziyaretçi
yha düşün sen bi tabure küçük kızın eşeysel bölgesi orda sen taburede sabit mi duruyosun ? belki kızda bişiler yapmıştır olamazmı ?

ChenK

Katılımcı Üye
23 Nis 2011
493
0
Gerçek olarak anlatırsam ceza yerim yine üstü kapalı anlatmaya çalışırdım ama abartmayalım daha konuşmak istemiyorum forumda yaşı küçük olanlar vardır etkilenebilir boşver en iyisi sen öyle diyosun ben böyle bırakalım böyle kalsın

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
yha düşün sen bi tabure küçük kızın eşeysel bölgesi orda sen taburede sabit mi duruyosun ? belki kızda bişiler yapmıştır olamazmı ?

Sabit durması veya durmaması sorun değil.Mantıken düşün bu sperm çekirge değil ki zıplayıpta içine düşsün.

Ve yakın temasta birşey olacak değil.İçinde girmesi lazm.

ChenK

Katılımcı Üye
23 Nis 2011
493
0
The Psiqopat bi sen beni anlıyosun aynen söylediklerine katılıyorum .yaramaz27 o kadarda merak ediyosan Haydar hocaya sorabiliriz ne dersin :)

S

Spy' Man

Ziyaretçi
Sabit durması veya durmaması sorun değil.Mantıken düşün bu sperm çekirge değil ki zıplayıpta içine düşsün.

Ve yakın temasta birşey olacak değil.İçinde girmesi lazm.

tm kardeşte kız çıplakken taburede ora bulaşmıstır belki kızda masturbasyon fılan yapmıstır parmak sayesınde sperm içeri girmiş olabilir

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
Neyse konu yoldan çıktı.Susalım.Kız ölmüş arkasından konuşmayalım.Günah onların boynuna.

ChenK

Katılımcı Üye
23 Nis 2011
493
0
Son noktayı ben koymak istiyorum artık susalım bu son mesaj olsun :)

hkn74100

Uzman üye
28 Tem 2009
1,126
0
ya kızda oynamıştır organıyla eline fln bulaştıysa girmiştir içeri onun bir çok yolu var çiçekleri bile arılar döllüyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.