Çözüldü Twitter akışını nasıl sıfırlarım?

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,730
605
Yardım edin. Twitter'da bir ittapar birisine yorum yazdım diye algoritma ana sayfamı başıboş sokak köpeklerini yalayan insanlarla doldurmaya başladı. Ne güzel bir ana sayfa düzenim vardı. Hesapları engelliyorum, sessize alıyorum ve hatta "bu gönderi ilgimi çekmiyor" dedikçe daha fazla bu tür gönderiler çıkartıyor önüme. Algoritma mı dersiniz, zaman akışı mı dersiniz ne dersiniz bilmiyorum. Ayarlarda bunu sıfırlamayı bulamadım. Bunu sıfırlayabilen bir eklenti veya program falan var mı? Elon u kınıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,221
1,169
JİGK
Merhaba,
Arama yerine ilginizi çeken şeyleri yazın ve onları bir süre beğenin sonrasında uygulamaya çıkıp tekrar girin. Bu sayede düzelmiş olabilir

Çözüm

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,289
1,783
Bir masaüstü web tarayıcısı açın ve Twitter giriş sayfasına gidin. Bir mobil cihaz için Twitter Uygulamasını başlatın.
Kimlik bilgilerinizle hesabınıza giriş yapın. Otomatik olarak Ana Sayfa zaman çizelgenizi göreceksiniz.
Masaüstü ekranın sağ üst köşesindeki üç yıldıza benzeyen ışıltılı simgeye tıklayın. Mobil ekran için simge en üstte olacaktır.
Ardından, "Bunun Yerine Son Tweetleri Gör" seçeneğine tıklayın veya görüntülenen menüden "Son Tweetlere Geç" seçeneğine dokunun. Sistem otomatik olarak kronolojik zaman akışına geçecektir.

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,730
605
Bir masaüstü web tarayıcısı açın ve Twitter giriş sayfasına gidin. Bir mobil cihaz için Twitter Uygulamasını başlatın.
Kimlik bilgilerinizle hesabınıza giriş yapın. Otomatik olarak Ana Sayfa zaman çizelgenizi göreceksiniz.
Masaüstü ekranın sağ üst köşesindeki üç yıldıza benzeyen ışıltılı simgeye tıklayın. Mobil ekran için simge en üstte olacaktır.
Ardından, "Bunun Yerine Son Tweetleri Gör" seçeneğine tıklayın veya görüntülenen menüden "Son Tweetlere Geç" seçeneğine dokunun. Sistem otomatik olarak kronolojik zaman akışına geçecektir.
Aynısını tarayıcıdan okudum ve işe yaramayan bir şey bu. Ayrıca bahsettiğim bu değil zaten.

I AM EAC0D3Rx

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,748
953
Matrix
En etkili yolu,

Tuttuğun takımı arama kısmına yaz, 25-30 dk tuttuğun takım ile alakalı tweetleri gez sadece akışta bakma tweet içeriğine de gir biraz oyalan çık aynı zamanda favla, zaman akışında sadece tuttuğun takım ile alakalı tweetler olacaktır. İlgi alanın ne ise bu yolu izleyerek zaman akışını düzeltebilirsin.

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,289
1,783
bazen benimde başıma geliyor istersen önbelleği bir temizle sonuç alamazsan verileri temizle tekrar giriş yap bende bu şekilde çzöülüyordu

CH

Haftanın Asistanı
28 Ocak 2019
1,785
831
THT
Merhabalar,
İlginizi çeken hesapları takibe alın, görmek istemediğiniz gönderileri görmezden gelerek kalkana kadar ana sayfayı yenileyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.