Veresiye Defteri Programı [ ALTAYSOFT ]

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
Veresiye Programı alacaklarınızı takip etmek ve veresiye hesaplarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veresiye takip programıdır.Veresiye Programı kullanarak müşterilerinize özel kayıtlar oluşturabilir ve veresiye takip etme işini pratik bir hale getirebilirsiniz. Veresiye Programı her müşteri için özel bir kart açıyor ve bu müşteri kartına borçları işlemenize imkan tanıyor. Müşteriden borcunu tahsil ettiğinizde bunları sisteme işleyebiliyorsunuz.
Veresiye Programı oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmekte. Program arayüzü kolayca anlaşılabiliyor ve karışık işlemler yapmanızı gerektirmiyor. Veresiye Programı ile müşteri kayıtları oluşturabildiğiniz gibi mevcut kayıtları düzenleyebilmektesiniz. Borç girmek, tahsilat yapmak program penceresinde yer alan kısayollar sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Program admin şifresi :admin

36aRP0.png

RrV6B7.png

pboY9r.png

k9gYJq.png

Nn4bWa.png

alDB04.png

Virüs Total Bilgileri

İndirme Linki

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
Mesaj birleştirme

Ellerinize sağlık hocam..
Teşekkürler

Siz yaptıysanız helal olsun
Bunun gibi sayısız projelerim var kardeşim

Ellerinize sağlık artık verdiğim borçları yazarım :)
Çok iyi olur bence :eek:isbende

Tekrar kontrol ettim bir sıkıntı yok

Teşekkür ederim ellerinize sağlık.
Sağol Kardeşim

elinize sağlık hocam
yararlı olursa ne mutlu bize

Forumda Bir kaç konunuzu görmüştüm bu işlerde muazzamsınız ellerinize sağlık.
eyvallah kardeşim

Üzerinde çalıştığım çok proje var elimden geldiği kadar burada paylaşıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 Tem 2018
237
1
OLD YORK
Veresiye Programı alacaklarınızı takip etmek ve veresiye hesaplarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veresiye takip programıdır.Veresiye Programı kullanarak müşterilerinize özel kayıtlar oluşturabilir ve veresiye takip etme işini pratik bir hale getirebilirsiniz. Veresiye Programı her müşteri için özel bir kart açıyor ve bu müşteri kartına borçları işlemenize imkan tanıyor. Müşteriden borcunu tahsil ettiğinizde bunları sisteme işleyebiliyorsunuz.
Veresiye Programı oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmekte. Program arayüzü kolayca anlaşılabiliyor ve karışık işlemler yapmanızı gerektirmiyor. Veresiye Programı ile müşteri kayıtları oluşturabildiğiniz gibi mevcut kayıtları düzenleyebilmektesiniz. Borç girmek, tahsilat yapmak program penceresinde yer alan kısayollar sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Program admin şifresi :admin

36aRP0.png

RrV6B7.png

pboY9r.png

k9gYJq.png

Nn4bWa.png

alDB04.png

Virüs Total Bilgileri

İndirme Linki
elinize sağlık hocam

0V3R

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
314
0
Muş
Forumda Bir kaç konunuzu görmüştüm bu işlerde muazzamsınız ellerinize sağlık.

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Artık Veresiye Defteri Kayboldu Yada Üzerine su döküldü derdi Yok :) :) :): Elerinize Sağlık Hocam Çok Mantıklı

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Güzel program, işe yararç

Artık, alavere dalavere devri bitti diyosun :)

Kaynak kod isteyen? :D

Şaka şaka, bu sefer kodlar bende saklı kalsın ama, tavsiyem bu obfuscator'ü de değiştir, Eaz'da pek güvenli değil, aslen tamamı değil, ama daha zorları da var. Onları dene.

Haydi sağlıcakla kal,
Programların güzel,
Devam et :)

İyi hackler,
İyi forumlar :)

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
Güzel program, işe yararç

Artık, alavere dalavere devri bitti diyosun :)

Kaynak kod isteyen? :D

Şaka şaka, bu sefer kodlar bende saklı kalsın ama, tavsiyem bu obfuscator'ü de değiştir, Eaz'da pek güvenli değil, aslen tamamı değil, ama daha zorları da var. Onları dene.

Haydi sağlıcakla kal,
Programların güzel,
Devam et :)

İyi hackler,
İyi forumlar :)
Teşekkür ederim

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Teşekkür ederim

Daha önce hiç yazıyla bu kadar duygu hissettirebileni görmemiştim :D
Bu nasıl bir sinirdir üstad, yazdığın yazı ile bunu nasıl belli ettin yahu :D

Kızma kızma, seninleyim. bi kere crackledik, bişey olmaz yahu,
bundan sonra yapmam, söz.

Hadi gel hasımlık bitsin, dostluk başlasın :)

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
Daha önce hiç yazıyla bu kadar duygu hissettirebileni görmemiştim :D
Bu nasıl bir sinirdir üstad, yazdığın yazı ile bunu nasıl belli ettin yahu :D

Kızma kızma, seninleyim. bi kere crackledik, bişey olmaz yahu,
bundan sonra yapmam, söz.

Hadi gel hasımlık bitsin, dostluk başlasın :)
niye kızayım dostum sen keyfine bak :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.