Formmail alma-Fake yapma(Facebook özel)

illegal66

Yeni üye
10 Tem 2009
1
0
arkadaşlar jorforma içeriği gönderdikten sonra mevcut sayfayı kapatıp yeni blank bir sayfada istediğim sayfayı açmasını istiyorum nasıl yapabilirim....
html de şöyle bişey yapabilirmiyiz zamanlı olarak main yani esas sayfayı iki saniyede kapatsa yani 2 saniyede zaten form gider blank sayfa da örn facebook msn olsun ki zaten oturum açıksa direl logged biçimde ana sayfa yada resim yorum sayfası açılır ...upload etiğim html içinde bunu yapabilir miyim basit bi javascript ile ... form gidince thnks for your submit yazısı felan kalıyo formbuddy ile yönlendirince face uyarı veriyor. yönlendiren sayfa face değildi şifre sıfırlayın yazısı çıkıyo direk

Bu arada form mükemmel çalışıyo bir ayda kaç feedback hakkımız var free hesapta tek form oluşturdum

mkalone

Yeni üye
18 Ara 2010
5
0
E renkler,şekil şema açısından mükemmel diyebileceğim bir çalışma olmuş.Eline sağlık.Yalnız küçük bir tavsiyede bulunayım..

O kaynak kodu fake sitene yerleştirmeden önce ctrl+f yapıp ;

action="http://www.jotform.com/submit.php" olarak arat.Çıkan kısmı action="http://www.facebook.com" olarak değiştirmeni öneririm.

Neden? Herkes biliyor ki jotform ile kullanılan facebook fakelerinde e-posta ve şifre girildikten sonra "thanks" uyarılı bir sayfaya yönleniyor.Bu uyarı hedef aldığın kişiyi işkillendirebilir ve adres satırına bakıp şüphelenir.Her ihtimale karşı şifresini de değiştirirse senin mail adresine gelen şifre artık eskimiş statüsündedir ;)

O yüzden dediğim yeri değiştirirsen kurban facebook sayfasına yönlendirilecektir.Ondan dolayı herhangi bir şüphe çekmesini en aza indirebilirsin.

Ve son olarak,fakede kullandığımız formmail için jotform gerçekten kullanışlı ama aynı zamanda handikaplı bir site.Legal amaçla kullanmadığınız gerekçesiyle jotform hesabınızı askıya alıyor.Fake yapıp jotform ile ilişiğinizi kesmeyin.Nasıl ki mailinize girip acaba hedefi düşürdüm mü diye kontrol ediyorsunuz aynı şekilde jotform sitesine girip üyelik durumunuzu da kontrol edin.Yoksa siz yahu bu hedef fake yemedi/ne zaman yer diye mail beklerken jotform çoktan üyeliğinizi askıya almışsa hedef fake girip aldansa bile size mail gelmeyeceğini unutmayın.

İyi çalışmalar.

Edit: Konuyu açan "activeseen" rumuzlu üye de olabildiğince sade anlatımı ve anlatımını destekleyen resimlerle herkese yardımcı olmuş.

Arkadaşlar konu biraz eskimiş ama; yukarda arkadaşında belirttiği gibi action="http://www.jotform.com/submit.php" yerine action="http://www.facebook.com" yazınca fake düzgün çalışmıyor. email ve pass gelmiyor mailime. tekrar eski haline getirip deneyince düzgün çalışıyor. bu thanks sayfasından nasıl kurtulacağım?

mkalone

Yeni üye
18 Ara 2010
5
0
yapılması kolay ama en son kullanıcı giriş yaptıktan sonra karşısına teşekür sayfası çıkması saçma. onu değiştirincede veriler gelmiyor. çözümmm yok mu? :s

activeseen

Katılımcı Üye
6 Ocak 2010
548
0
Seenn City
mkalone
action yerine jotform formail sağlayısı haricinde bir adres yazarsan form çalışmaz.arkadaşalrın vediği diğer formmail adreslerini veya konularımda paylaştığım diğer formmail adreslerini kullanabilrsin.
SaNaLBaRoN
uyarın için teşekkürler.

mkalone

Yeni üye
18 Ara 2010
5
0
mkalone
action yerine jotform formail sağlayısı haricinde bir adres yazarsan form çalışmaz.arkadaşalrın vediği diğer formmail adreslerini veya konularımda paylaştığım diğer formmail adreslerini kullanabilrsin.
SaNaLBaRoN
uyarın için teşekkürler.

eyvallah saolasın üstad, ben bakayım başka formbuddy kullandım ondada googla yönlendirince reklamı çıkıyor sitenin, facebook un kendi sayfasına yönlendirincede uyarı veriyor şifrenizi değiştirin diye, düzgün yada bu tür eksiklikleri olmayan bir tane önerseniz ii olur.

sahram

Yeni üye
8 Ağu 2011
2
0
benim de çok acil yardıma ihtiyacım var :(( birşeylerle uğraştım ama yapamıyorum. bir de jotform dan alacağımız formmail ücretli mi :) bilmiyorum da

N!cowel

Yeni üye
1 Eki 2006
2
0
Edit By SaMuRa! // Gereksiz tartışma yaratacak sözlerden kaçının.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.