Formmail alma-Fake yapma(Facebook özel)

muratt27

Yeni üye
26 Nis 2012
24
0
ya arkadaşlar facebook kaynak kodun da bir sürü "id" ve "name" yazan yerler var hangisini degiştirecegimi bilmiyorum bu benim için çok önemli acilen cevabınızı bekliyorum

SickeT

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
584
0
EDİT
Birsinin Konusunu Çalmaa...
HIRSIZ....
:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo

muratt27

Yeni üye
26 Nis 2012
24
0
ya ben halledemedim arkadaşlar yardım edebilirmisiniz....
facebook kaynak kodunda bir sürü "id" ve "name" yazan yer var hepsinimi degistirecegimm yapamadım yardımcı olursdanız sevinirim

FkRn

Yeni üye
16 Ağu 2012
5
0
Lütfen bana biriniz öğretsin not defterinden değiştirip verebilirmi ben face ile kendi tasarımımı değiştiremiyorum lütfen allah rızası içinn ama aciLL

enies

Uzman üye
3 Mar 2012
1,155
0
büssürü form cıkıyo hehangi birsiyle kendi yaptıgım formly degişitirsem olurmu

4 Ağu 2012
58
0
BURSA
şimdi şu kodların değiştirileceği yere kadar yapıyorum ondan sonrasını pek anlamadım :) id bölümü facedeki ile felan değiştirilcek deniliyor ya :)) oraları ayrıntılı anlatabilcek varmı :)

25 Eki 2012
149
0
Arkadaşlar kur&paylaş butou yerine bnde kur ve ekle diye bir buton var ona tıklayıncada paylaş butonu yok yardım edin :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.