Formmail alma-Fake yapma(Facebook özel)

xsedation

Yeni üye
5 Tem 2013
1
0
paylaşım icin cok teşekkürler. bir konuda yarım saattir uğraşıyorum kafayı yeyecem artık. sitede "parola kutusu" diye bir bölüm yok. acaba başka yerden mi acılıyor bilen var mı ?

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
Ne gerek var buna forum buddy daha iyi ve aynısını yapıyor zaten

formbuddy 2011 gibi böyle olaylara izin vermez oldu.fake mail yapınca encode etmeden atarsanız hesabınızı askıya alır veya mail linkiniz işe yaramaz.

Bir arkadaş sormuş parola kutusu yok diye şu anda yok onun yerine yine e posta kutsuuna tıkla e posta yazan yeri şifre olarak değiştir sonra buton ekle yukardan onay kutusu yazıyor zaten ismini giriş yap diye değiştir arka fonunu fln ayarla biraz kurcalamak lazım illa ki.ama artık jotform iş yapmıyor benden söylemesi

jsf

Üye
12 Nis 2012
234
0
teşekkürler bi kaç sene önce üye değildim teşekkür edememiştim şimdi ediyim bari :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.